Життя

У Міноборони показали нову експериментальну форму для військових (фото)

Життя/У Міноборони показали нову експериментальну форму для військових (фото)
Зберегти
Вигляд

Радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков опублікував нові фотографії розробленої в Україні експериментальної камуфляжної форми для бійців Збройних сил України.

«Відпрацьовується нове камуфлююче забарвлення Варан ЗСУ. І малюнок новий, і фарба специфічна. Відпрацьовується система логістики. Зверніть увагу на третю фотку – всередині упаковки є прізвище бійця, його підрозділ. Трохи пізніше все буде на рівні штрихкодів, але поки і так цілком ефективно. І кожен боєць в 79-й бригаді отримає повний комплект своєї форми в індивідуальному пакеті. Напрацювання будуть використані у проекті комп'ютеризації логістики МО (старт з 1 жовтня)», – написав Бірюков у Facebook.

 

За його словами, на сьогодні також відпрацьовують нові елементи речового забезпечення на рівні експериментального носіння.

«Ми шиємо для 1-го, 2-го батальйонів і рот спеців 79-ї бригади. Бюджет першої частини проекту (800 комплектів з 1400): 770 тис. грн. Зібрано-сплачено майже половину. Відвантаження вже почалось, на цьому тижні розраховуємо доставити в бригаду перші 350-400 комплектів», – зазначив Бірюков. 

/ фото facebook.com/yuri.biriukov

Пов`язані новини