УКРАЇНА

У Мінохорони здоров’я розраховують на ухвалення Радою медичної реформи до липня

31 травня, 2017 14:42
УКРАЇНА/У Мінохорони здоров’я розраховують на ухвалення Радою медичної реформи до липня
Зберегти
Вигляд
В Міністерстві охорони здоров’я не бачать невирішуваних конфліктів щодо медичної реформи з депутатами і розраховують, що Верховна Рада проголосує за міністерські законопроекти до 1 липня.

В Міністерстві охорони здоров’я не бачать невирішуваних конфліктів щодо медичної реформи з депутатами і розраховують, що Верховна Рада проголосує за міністерські законопроекти до 1 липня.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

За його словами, зараз триває доопрацювання законопроектів спільно з депутатами і 6 червня їх знову поставлять на голосування щодо включення до порядку денного.

«Дивлячись на ті пропозиції, які надійшли від депутатів, думаю, це цілком реалістично. Радикальних, невирішуваних конфліктів там немає», – сказав Ковтонюк.

Він зазначив, що законопроекти щодо реформування первинної ланки медицини важливо ухвалити до 1 липня. «Нам потрібно піти в бюджетний процес 2018 року з новими механізмами фінансування. Не у форматі щось спробувати, а у форматі справжньої реформи охорони здоров’я», – пояснив він.

Ковтонюк також нагадав, що в обґрунтуванні міністерських законопроектів закладено збільшення фінансування медицини на наступні 5 років. «Через п’ять років ми бачимо вихід на показник в приблизно 4% ВВП. Сьогодні маємо близько 2%», – сказав він.

Повну версію інтерв'ю заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка читайте незабаром на сайті Громадського.

Нагадаємо, Верховна Рада провалила голосування щодо внесення на порядок денний законопроектів МОЗ щодо медичної реформи.

Читайте також основні тези дискусії у студії Громадського щодо медичної реформи.

Pефopма системи охорони здоров'я: оцінка лікаpів, МОЗ, експертів та профільного комітету.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини