Прес-секретарка представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила про підготовку до взаємного звільнення «підтверджених осіб», яких утримують у так званих «ДНР» і «ЛНР» та українських тюрмах.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За словами Оліфер, ідеться про людей, які перебувають в установах пенітенціарної системи України.

«В гуманітарній підгрупі підтверджено місцезнаходження 69 наших громадян, яких ми прагнемо звільнити. В закладах української пенітенціарної системи перебуває 208 осіб, яких запитує протилежна сторона», — сказала прес-секретарка представника України у Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми.

За її інформацією, було досягнуто домовленостей у найкоротші терміни провести роботу в двох паралельних напрямах: юридичне очищення і підготовка до взаємного звільнення підтверджених осіб і подальше підтвердження утримуваних осіб.

Нагадаємо, 17 липня ТКГ за участю представників незаконних збройних формувань погодила припинення вогню на Донбасі з опівночі 21 липня 2019 року за київським часом, а також домовилася про якнайшвидший початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у районі смт Станиця Луганська Луганської області, зокрема, знесення споруди на мосту через Сіверський Донець

Поділитись: