Війна

У Мінську не домовились про розведення військ і звільнення заручників

Війна/У Мінську не домовились про розведення військ і звільнення заручників
Зберегти
Вигляд

Учасники переговорів по врегулюванню на Україні не погодили документ про розведення сил на Донбасі та не досягли домовленостей щодо звільнення заручників.

Про це повідомили прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер та прес-секретар так званого представника самопроголошеної «ДНР» Вікторія Талакіна.

За словами Талакіної, єдиними погодженими пунктами для розведення сторін, як і раніше залишаються Петрівське і Золоте.

«Представники ОРДЛО (окремих районів Луганської і Донецької областей – ред.) ухиляються від обговорення питання звільнення заручників і не дають інформації про місцезнаходження багатьох наших громадян. Координатора від ОБСЄ в підгрупі з гуманітарних питань Тоні Фріша не допустили до незаконно утримуваних в ОРДЛО», – повідомила Оліфер.

Також, за її словами, на підконтрольних бойовикам територіях для представників ОБСЄ, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Лікарів без кордонів та інших міжнародних організацій немає доступу до в'язниць і інших місць утримування заручників.

Раніше представники бойовиків самоназваної «ДНР» наполягали на обміні за формулою «всіх на всіх».

В свою чергу, Віктор Медведчук стверджує, що звільнення українських заручників, захоплених на Донбасі, залежить лише від нього.

Пов`язані новини