Світ / Сусідні країни

У Мінську розпочався експертний форум Мюнхенської конференції з безпеки, де обговорять Україну

Радіо Свобода
Світ/Сусідні країни/У Мінську розпочався експертний форум Мюнхенської конференції з безпеки, де обговорять Україну
Зберегти
Вигляд
У Мінську 31 жовтня та 1 листопада проходить зустріч Основної групи Мюнхенської конференції з безпеки, на яку збирають в першу чергу не політиків, а експертів і аналітиків з міжнародних організацій та інститутів.

На відміну від щорічної конференції з безпеки, яка проходить в Мюнхені і збирає світових лідерів та політиків, зустріч Основної групи — це платформа для експертів та представників академічного осередку.

Частина засідань форуму пройде в закритому форматі, частина — з відкритою для цитування інформацією за умови нерозголошення особи, що її повідомила.

Очікується, що серед головних тем обговорення будуть безпека та економічна модель Східної Європи і перспективи Мінського майданчика по Україні. 

В основному списку учасників — 90 осіб. Серед гостей — президенти Вірменії, Білорусі, Косово (позначений як «політичний діяч»), прем’єр-міністри Молдови та Сербії, та міністри закордонних справ Македонії, Монголії, Польщі та Словаччини. Не зважаючи на те, що раніше була інформація про приїзд президента України Петра Порошенка — офіційно її ніхто не підтвердив.

Нагадаємо, 26 жовтня відбулася зустріч президентів України та Білорусі Петра Порошенка та Олександра Лукашенка. Глави держав домовилися скасувати обмеження на міждержавну торгівлю металопрокатом та сільськогосподарською продукцією, а згодом Лукашенко заявив, що Мінськ «готовий включитися» в конфлікт на Донбасі.

/Лев Коротаєвський

Більше про:
# Мінськ
Пов`язані новини