Як отримати спецперепустку на проїзд у громадському транспорті під час локдауну в Києві? Вона знадобиться з 5 квітня
Київська міська рада оприлюднила порядок отримання спецперепусток на проїзд у громадському транспорті. Уже з 5 квітня в столиці посилять карантинні обмеження, а проїзд у наземному громадському транспорті та метро буде лише за перепустками.
Про це повідомила пресслужба Київської міськради.
Зокрема, такі спецперепустки будуть видаватися лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Так, до об'єктів критичної інфраструктури (незалежно від форми власності) належать підприємства галузі енергетики, хімпромисловості, транспорту, банків і фінансів, телекомунікацій, продовольства, охорони здоров’я та комунального господарства.
Щоб отримати для своїх працівників спецперепустки, керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на ім'я директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (електронна пошта: dti@kmda.gov.ua)
У ньому потрібно вказати:
- назву підприємства;
- обґрунтування необхідності отримання спецперепусток;
- обґрунтування кількості спецперепусток із зазначенням штатної кількості працівників підприємства;
- реквізити підприємства із зазначенням розташування підприємства ㅡ адреси та району м. Києва;
- контактну особу для отримання спецперепусток із зазначенням номера телефону.
Уже за результатами розгляду листа міська влада повідомить про місце та час отримання спецперепусток. Однак варто зауважити, що кількість спецперепусток обмежена. Від окремих осіб заяви на отримання спецперепусток не приймаються.
Такі перепустки також не впливатимуть на оплату проїзду в транспорті ㅡ вона здійснюватиметься на загальних підставах.
Як дізнатися, що спецперепустка справжня?
Як зазначають у Київській міськраді, вона повинна містити таку інформацію:
- назву підприємства (установи), організації;
- прізвище, ім’я, по батькові та посаду людини, яка отримує спеціальну перепустку для проїзду в громадському транспорті;
- мокру печатку підприємства (установи), організації та підпис керівника цієї установи;
- термін дії спеціальної перепустки для проїзду в громадському транспорті до 16.04.2021.
Спецперепустка вважається дійсною за умови пред’явлення службового посвідчення або паспорта чи посвідчення водія. Окрім того, обов'язково мати із собою засоби індивідуального захисту.
А що робити іншим організаціям?
Керівникам інших організацій міська влада Києва рекомендує перевести працівників на дистанційний режим роботи або, якщо є можливість, надати відпустки.
Такі обмеження триватимуть щонайменше до 16 квітня. Окрім обмеження роботи транспорту, міська влада Києва також закриє всі школи та дитячі садочки у столиці, а заклади громадського харчування продовжать працювати лише на доставку або навинос.
У Києві — локдаун
У Києві з 20 березня запровадили обмеження «червоної» зони карантину. Тоді повідомлялося, що обмеження діятимуть щонайменше до 9 квітня включно.
Ось що вже заборонено:
- робота закладів культури: кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів;
- робота торгово-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів та магазинів із продажу засобів гігієни та побутової хімії);
- проведення масових заходів: розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших;
- присутність глядачів на спортивних змаганнях. Детальніше читайте тут.
- Поділитися: