З 27 лютого по 1 березня у Києві відбудеться NEOсвітній Арсенал – 4-денний квест для дітей, батьків та вчителів. Мета фестивалю — поєднати та взаємно підсилити культуру і науку, мистецтво і технології.

Фокус-тема NEOсвітнього Арсеналу у 2020 році – «Супермозок: ліва/права півкуля». Мистецький Арсенал на час заходу перетвориться на велетенський мозок, у кожній частині якого відбуватимуться різні активності. Можна буде, наприклад, створити власні винаходи у доповненій реальності, поліпшити свої художні здібності за допомогою математики, відвідати музей у темряві, написати власне ім'я очеретом і багато іншого. Повна програма фестивалю — за посиланням.

Квитки на NEOсвітній Арсенал можна придбати тут. Абонементи Мистецького Арсеналу доступні на сторінці hromadske на Спільнокошті. Ви можете не просто придбати єдиний квиток на події 2020 року в Арсеналі (зокрема й на NEOсвітній Арсенал та «Книжковий Арсенал»), а й фондувати у нашу діяльність. Для цього потрібно зробити відповідний внесок на сторінці проєкту.  

Поділитись: