Життя

У Молдові обмежать трансляцію російських телеканалів

10 січня, 2018 16:42
Життя/У Молдові обмежать трансляцію російських телеканалів
Зберегти
Вигляд
Голова парламенту Молдови Андріан Канду оголосив про затвердження закону, що містить обмеження на трансляцію російських телеканалів.

Голова парламенту Молдови Андріан Канду оголосив про затвердження закону, що містить обмеження на трансляцію російських телеканалів.

Він опублікував закон замість президента країни Ігоря Додона, який критикував законопроект, повідомляє прес-служба законодавчого органу.

Указ про ухвалу закону про внесення змін і доповнень до Кодексу про телебачення і радіо підписаний уранці 9 січня головою парламенту Андріаном Канду після того, як Конституційний суд визначив обставини, що виправдовують тимчасове виконання ним функцій глави держави для промульгації відхиленого законопроекту.

Ініціатива має убезпечити інформаційний простір через заборону трансляції в Молдові інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення (зокрема, це й Росія).

Поправки набудуть чинності після оприлюднення.

Нагадаємо, навесні 2017 року штаб на той момент кандидата в президенти Франції Емануеля Макрона не надав акредитації  російським пропагандистським медіа на висвітлення його передвиборної кампанії.

Пов`язані новини