УКРАЇНА

У Москві готові пред'явити обвинувачення Сущенку – адвокат

УКРАЇНА/У Москві готові пред'явити обвинувачення Сущенку – адвокат
Зберегти
Вигляд

Кореспондентові інформагентства «Укрінформ» Роману Сущенку 7 жовтня, в п'ятницю, пред'являть обвинувачення, а всі суди щодо його справи відбудуться в закритому режимі.

Про це повідомив його адвокат Марк Фейґін, зазначає інформаційне агентство УНІАН.

«Роману пред'являть звинувачення – постанова про притягнення в якості обвинуваченого, яку висуває слідчий. Все це відбуватиметься в його кабінеті в слідчому управлінні ФСБ, територіально воно знаходиться також на території СІЗО «Лефортово», – сказав Фейґін.

Він пояснив, що в цьому документі перераховується подія злочину, кваліфікація, частково вказується підстави арешту і в результативній частині буде зазначено «пред'явити звинувачення за статтею 276 КК РФ».

«Ознайомлюють нас з цією постановою, ми її читаємо, після чого складається протокол про ознайомлення та вказується – зізнається вина чи ні, і готовий давати свідчення», – додав він.

Раніше повідомлялося, що російська влада розгорнула цілеспрямовану кампанію по дискредитації заарештованого в Москві українського журналіста Романа Сущенка.

Нагадаємо, 30 вересня у Москві було затримано власного кореспондента «Укрінформа» у Франції Романа Сущенка. Пізніше суд заарештував його на два місяці.

ФСБ заявляє, що  журналіст Сущенко є полковником Головного управління розвідки Міноборони України. Однак, в самому ГУР цю інформацію називають фейком.

Пов`язані новини