ENRU

У Москві на фабриці «Меньшевик» екс-директор улаштував стрілянину: є жертви

Уранці 27 грудня колишній директор фабрики «Меньшевик» відкрив вогонь на території будівлі, коли туди прибули судові пристави. Поліція оточила територію фабрики. 

За попередньою інформацією, одна людина загинула, ще троє дістали поранень, передає федеральне агентство ТАСС. 

Стрілянину на фабриці відкрив колишній директор Ілля Авер’янов. Журналістам удалося до нього додзвонитися: він заявив, що фабрику розорила «банда на чолі з прокурорами». 

«Я директор. Я зараз тут забарикадувався. Коротше кажучи, банда кавказька, осетинська на чолі з двома прокурорами... Сьогодні вранці я прийшов на роботу, мене стали брати штурмом — з пістолетами, зі зброєю. У мене є штатна зброя, я оборонявся. Одного застрелив, по-моєму, на смерть, на жаль. Така ось історія. Якщо залишуся живий, битимусь до кінця. Зараз мене оточили, спецназ оточив. Усе нормально. Зараз або стрілятимусь, або здаватимусь», — сказав Авер’янов Business FM.

Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу про вбивство і незаконний обіг зброї. Російські ЗМІ також повідомляли про захоплення заручників на фабриці, однак поліція не підтвердила цю інформацію.