ENRU

У Москві на мітингу опозиції поліція вилучила плакат про Путіна і Кадирова

У Москві із затримкою розпочався мітинг опозиції, приурочений до річниці подій на Болотній площі, коли 6 травня 2012 року опозиція протестувала проти переобрання президентом Володимира Путіна.

Організатори відклали початок мітингу на півгодини через те, що поліція вилучила частину конструкції сцени, передає «Дождь».

За словами, одного з організаторів акції, головного редактора «Щотижневого журналу» Олександра Рикліна, наряд поліції зірвав задник і транспарант зі сцени, на якій повинні виступати учасники мітингу опозиції. На заднику було написано «Досить Путіна! Досить війни! Досить мракобісся! Досить репресій! Досить терпіти Кадирова».

Irina Gordon

Крім того, поліцейські забрали зі сцени транспарант з написом «Болотна справа – ганьба Росії».

Риклін також додав, що поліція діяла за вказівкою «людини в штатському».

Раніше московська влада дозволила мітинг на частині проспекту Сахарова, але не дозволила ходу убік Болотної площі. Організатори акції очікують, що в ній візьме участь близько 10 тисяч людей.

Нагадаємо, що у результаті масових протестів у Москві у травні 2012 року затримали близько півсотні осіб, понад 30 із них зрештою отримали реальні терміни ув’язнення. Низка фігурантів «Болотної справи» емігрувала закордон.

Крім того, 29 квітня 2017 року у багатьох містах Росії відбулась акція «Надоел». Її учасники писали листи Путіну з проханням не йти на ще один термін президентства.  У Петербурзі акція завершилась затриманням щонайменше 40 людей. Від 16 до 20 осіб затримали в Кемерові

Підписуйтесь на наш канал в Telegram