У центрі Москві невідомі пропонують перехожим випити отруєної газованої води, а після цього грабують або просто б’ють.

Про це повідомляє The Village.

Кореспондент видання знайшов 24 людей, які упродовж останнього місяця постраждали від дій злочинців.

За словами потерпілих, чоловік, який представляється Мурадом, Азаматом або Анваром з Нальчика, заводить знайомство з жертвами, а потім пропонує їм випити пиво, воду, піна-коладу або «фанту». Після того, як жертви п’ють отруєний напій, вони втрачають свідомість і їх грабують.

Разом із чоловіком «працює» спільниця — висока світловолоса жінка, яка в деяких випадках сама труїла людей.

Деякі постраждалі оговтувалися вже на наступний після отруєння день, інші декілька днів перебували в комі, а один чоловік був у реанімації декілька тижнів. У щонайменше двох випадках зловмисник не грабував свою жертву, а просто бив, у декількох епізодах він не зміг пограбувати людей, бо з ними були знайомі.

В одному з випадків, коли компанія друзів втратила свідомість після того, як випила отруєну «фанту», двоє перехожих помітили дивну поведінку чоловіка, який збирав речі потерпілих. Зловмисник розповів чоловікам, що його друзям стало погано, а він забирає їхні речі, щоби їх не вкрали. Утім перехожі затримали чоловіка й викликали швидку та поліцію.

Проте правоохоронці порушили проти затриманого кримінальну справу лише за статтею «крадіжка» й відпустили його під підписку, попри те, що була загроза життю постраждалим. Після цього пограбування з отруєннями в Москві продовжилися.

Також поліція не прийняла заяву у однієї з постраждалих. Як розповіла дівчина, правоохоронці ігнорували її, а коли вона продовжила наполягати, накричали на неї та пригрозили відправити у клініку, бо вона «наркоманка».

Останній напад видання зафіксувало 21 червня. Чим саме труїв своїх жертв зловмисник, невідомо, бо у виписках з лікарень йдеться про «невідому психотропну речовину».

25 червня видання «Москва» повідомило з посиланням на власні джерела, що поліція затримала підозрюваного в отруєнні і пограбуванні понад 20 людей. Під час обушку у нього виявили пакети з білою речовиною.

Поділитись: