У Москві поліція затримала кількох учасників акції на підтримку фігурантів так званої «болотної справи», яка проходить на Болотній площі, пише ВВС.

Як повідомляється, першою затримали дівчину, яка вийшла на одиночний пікет з плакатом «Фабрикация болотного дела – государственное преступление».

Дівчина відмовилася показати паспорт, після чого її відвезли у відділок для з'ясування особи. Трохи пізніше ОМОН затримав ще трьох осіб з плакатами «Свободу героям 6 мая», вже не запитуючи у них документи.

Всього в акції беруть участь близько 100 осіб. Вони виступають за звільнення всіх фігурантів «болотної справи», які залишаються в місцях позбавлення волі.

Також на площу прийшли чотири людини, які називають себе членами руху «Русь триединая».

Акції на підтримку фігурантів «болотної справи» також проходять в Петербурзі, Єкатеринбурзі, Воронежі та інших містах. Вони приурочені до четвертої річниці подій на Болотній площі, які стали приводом для порушення справи.

У справі про заворушення на Болотній площі 6 травня 2012 року більше 30 фігурантів. Деякі з них вже відбули покарання і вийшли на свободу.

/фото/ Анна Гаскарова для «Дождя»

Поділитись: