У Москві поліція затримала учасників акції на підтримку Савченко

default/У Москві поліція затримала учасників акції на підтримку Савченко
Зберегти
Вигляд

Біля будівлі Федеральної служби безпеки в Москві поліція затримала кількох учасників акції на підтримку української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомила «Новая газета».

Активісти розгорнули жовто-блакитний прапор і почали співали гімн України. Втім, через декілька хвилин прибули силовики і почали затримувати учасників.

Як зазначає видання, правоохоронці відвезли у відділення поліції трьох активістів, серед яких є молода людина з інвалідністю.

Раніше Євросоюз закликав негайно звільнити Надію Савченко та нагадав Росії, що саме вона несе відповідальність за утримуваних нею людей. Також Марія Савченко звернулася до світових лідерів із проханням звільнити її доньку з російської в’язниці.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області РФ не дав Надії Савченко виступити із залючним словом і переніс засідання на 9 березня. У відповідь Савченко заявила, що відмову їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і розпочинає сухе голодування. При цьому, адвокати не змогли відмовити Савченко від сухого голодування.

/фото новая газета