Світ

У Москві провели пікет проти абсурдних заборон: затримано п'ятьох учасників

«ОВД-Инфо»
Світ/У Москві провели пікет проти абсурдних заборон: затримано п'ятьох учасників
Зберегти
Вигляд
У Москві поліція затримала п'ятьох учасників пікету, які біля будівлі Міністерства охорони здоров'я РФ влаштували протест проти абсурдних заборон. Про це повідомив російський проект «ОВД-Инфо» з посиланням на активіста Михайла Шеманаєва.

Затриманих Романа Сівіна, Олександра Курбанова, Іллю Селіверстова, Олексія Дьячкова та Євгена Сухіненка доставили до відділу поліції по Міщанському району.

За оцінками організаторів пікету, у заході взяли участь понад 250 людей. «Центром» акції стали людина-вейп, людина-ковбаса, людина-кава, людина-огірок та дівчина в мереживній білизні. У решти учасників заходу роти були заклеєні чорним скотчем.

Зазначається, що організатори акції подавали заявку на проведення пікету. Але влада відмовила в узгодженні акції, пославшись на зайнятість усіх майданчиків новорічними заходами.

За даними активіста Шеманаєва, у затриманих учасників Сівіна і Курбанова вимагали хабар у сумі 20 тисяч рублів, у протилежному випадку їх визнають організаторами пікету. Інших учасників відвезли до суду.

Пов`язані новини