У Москві та Петербурзі на антикорупційних мітингах затримано понад тисячу людей

12 червня, 2017 19:07
default/У Москві та Петербурзі на антикорупційних мітингах затримано понад тисячу людей
Зберегти
Вигляд
У Москві на антикорупційних акціях правоохоронці затримали близько 731 протестувальників. Усі вони були доставлені в 38 відділів поліції. У Петербурзі на протестах затримано приблизно 400 люде

У Москві на антикорупційних акціях правоохоронці затримали близько 731 протестувальників. Усі вони були доставлені в 38 відділів поліції. У Петербурзі на протестах затримано приблизно 500 людей.

Про це повідомляє «ОВД-Инфо» та координатор «Открытой России» Андрій Пивоваров.

Пізніше «Інтерфакс» з посиланням на МВС Росії повідомив, що у Петербурзі участь в акції взяли близько 3,5 тисяч людей, 500 з яких затримали.

«Ми починаємо розвезення продуктів і води затриманим», — написав він у «Вконтакте».

Зазначимо, що 12 червня у містах Росії проводяться антикорупційні акції, організовані опозиційними силами та громадськими організаціями. Деякі були погоджені владою, деякі — ні.

У Москві, Петербурзі та інших містах після півдня почали масово затримувати людей.

У Владивостоку в Росії правоохоронці затримали десятки людей.

Нагадаємо, 26 березня цього року у містах РФ пройшли акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва.

Під час мітингів Навальний заявив про затримання усіх співробітників його фонду. Самого Навального також арештували на 15 діб за непокору поліції під час протестів.

Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини