ENRU

У Москві в театр «Гоголь-центр» прийшли з обшуками

C153a8b77a2586260
У московському «Гоголь-центр» та в будинку режисера театру тривають обшуки, фото facebook.com/kirill.serebrennikov

Обшуки в московському «Гоголь-центрі» і вдома у художнього керівника театру Кирила Серебренникова відбуваються в рамках справи про розкрадання коштів невстановленими чиновниками департаменту культури Москви.

Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на джерело. За попередніми даними, мова йде про розтрату 35 млн доларів. 

Загалом, Слідчий комітет Росії проводить обшуки за 17 адресами співробітників московського театру «Гоголь-центр», повідомила Громадськомуправозахисниця Ольга Романова.

Раніше телеканал «Дождь» повідомив про те, що співробітники ОМОНу прийшли з обшуками до «Гоголь-центр».  Від будівлі театру відганяли люди в балаклавах, які перебували біля службового входу.

У квартирі російського режисера і художнього керівника театру Кирила Серебренникова правоохоронці також провели обшуки. Про це повідомила журналістка і правозахисниця Ольга Романова в Facebook. Після цього, його доставили до Слідчого комітету на допит. 

Відео: Youtube/Meduza

Джерела федерального агентства ТАСС повідомили, що обшуки проводяться в рамках кримінальної справи. За даними російського РБК, обшук у режисера «Гоголь-центр» відбувається в рамках справи про розкрадання.

«Гоголь-центр» звернувся до глядачів із закликом зібратися біля будівлі театру.

ГОГОЛЬ-ЦЕНТР/GOGOL-CENTER

Підписуйтесь на наш канал в Telegram