Двох активістів, які вийшли в суботу на Манежну площу Москви із плакатами Je suis Charlie затримала поліція.

Про це повідомляє ресурс ОВД-інфо.

«У ході традиційних суботніх опозиційних пікетів на Манежній площі поліція затримала Владіміра Іонова і Марка Гальпєріна, повідомив очевидець. Іонів був затриманий під час проведення пікету в той момент, коли до нього підійшов другий чоловік, який також був затриманий - за словами очевидців, це була провокація. Гальпєрін був затриманий дещо пізніше», – повідомляє видання.

За словами Гальпєріна, обом пікетувальникам у протоколі написали, що їх «затримали з плакатами Je suis Charlie».

«Наприкінці одиночного пікету влада підіслала провокатора, який встав з невеликим білим листком неподалік від нашого активіста, який тримав плакат з відомим слоганом «JE SUIS CHARLIE», що в перекладі означає «Я - Шарлі». Поліцейські тут-же схопили нашого пікетника і відвели в автозак, нібито пікет тепер не одиночний, а масовий (дві людини, що одночасно стоять з плакатами). Затримали і мене, як кажуть, до купи. Затримали і провокатора, якого по дорозі в ОВС ... просто випустили з автозаку», - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

При цьому він наголосив, що поліцейські не здогадалися, що «затримувати людей, які засуджують тероризм - це нонсенс».

Однак, як коментує ситуацію Боріс Нємцов, у тому місці, де стояли пікетувальники чергує не міська поліція, а спецохорона Путіна та його резиденції, яка не могла не знати про теракт».

Пізніше затриманих відпустили.

/ фото Марка Гальпєріна

Поділитись: