У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що на летальність перебігу коронавірусної хвороби найбільше впливають супутні захворювання та вік.

«Наразі ми маємо 20 випадків хвороби із летальними наслідками. Серед померлих — 15 жінок і 5 чоловіків. Всі вони — особи старше 50 років. Майже всі померлі — 88% — мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. Тому вік і наявність супутніх захворювань виявились основними предикторами смертності серед пацієнтів з Covid-19», — розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 2 квітня.

Варто зазначити, що 1 квітня стало відомо про смерть 37-річної породіллі, у якої підтвердили коронавірус. Тому теза про те, що усім померлим з коронавірусом за 50, не відповідає дійсності.

У Центрі громадського здоров'я також розповіли, що коронавірусну інфекцію підтверджено у 57 дітей та 747 дорослих. Госпіталізовано 398 людей, з яких 15 — на штучній вентиляції легень. Найбільша частка захворілих серед осіб від 30 до 60 років – 60,7%.

Усього зафіксовано 20 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Серед померлих осіб 15 жінок та 5 чоловіків. Більшість осіб віком від 50-ти років.

Поділитись: