У Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що без їх відома 21 листопада до Єдиного державного реєстру (ЄДР) внесли запис про те, що обов’язки ректора Одеського національного медичного університету виконує Юрій Сухін. МОЗ вважає це рейдерським захопленням вишу і звернеться до правоохоронних органів.

Як зазначили у відомстві, відповідно до законодавства, внесення змін до ЄДР щодо керівників державних підприємств чи установ вимагає надання копії відповідного розпорядження органу правління про призначення керівника.

«Проте МОЗ України як орган управління не видавало наказу про покладення обов’язків ректора Одеського національного медичного університету на Сухіна Ю.В.», — заявили у МОЗ.

У відомстві наголосили, що Міністерство юстиції вже один раз скасувало рішення про реєстрацію Сухіна як керівника одеського вишу в ЄДР.

«МОЗ України вважає внесення запису до ЄДР про Сухіна Ю.В. рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом», — підкреслили у відомстві і заявили, що звернуться з цього приводу до правоохоронних органів.

Нагадаємо, у вересні очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун звинуватила керівництво двох медичних вишів — Одеського національного медичного та Національного медичного ім. Богомольця — у саботажі та зриві навчання.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: