У музеї Гончара оцінили збитки від затоплення в 40 млн грн

13 лютого, 2018 18:22
default/У музеї Гончара оцінили збитки від затоплення в 40 млн грн
Зберегти
Вигляд
Унаслідок затоплення у київському музеї імені Івана Гончара завдавно збитків будівлі на 40 млн грн. Більша частина експонатів вціліла.

Унаслідок затоплення у київському музеї імені Івана Гончара завдавно збитків будівлі на 40 млн грн. Більша частина експонатів вціліла. 

Про це повідомили на сторінці музею в Facebook.

«Зали постійної експозиції повністю зруйновано окропом та парою... Експонати евакуйовано і врятовано. На півроку постійна експозиція музею закрита для відвідувачів. Для повного відновлення діяльності музею потрібно приблизно 40 млн грн. Найближчим часом буде проведена експертна оцінка», — повідомили в музеї.

У музеї також додали, що 25 років культурний центр чекає на вирішення питання щодо передачі будівлі з державної форми власності у комунальну та капітальний ремонт.

Нагадаємо, 13 лютого потоки гарячої води залили підвальні приміщення будівлі Центру народної культури «Музей Івана Гончара».

У підвалах знаходилася постійна експозиція: ікони, кераміка, вироби з дерева. Працівники музею самотужки евакуювали експонати на вищі поверхи. 

Пов`язані новини