Культура

У Музеї мадам Тюссо з'явиться воскова фігура Терези Мей

10 серпня, 2017 16:04
Культура/У Музеї мадам Тюссо з'явиться воскова фігура Терези Мей
Зберегти
Вигляд
lead
На даний час фахівці завершили роботу над бюстом прем'єр-міністра в глині, після цієї стадії буде виготовлена ​​воскова форма фігури Мей.

Фахівці Музею мадам Тюссо в Лондоні приступили до роботи над восковою фігурою прем'єр-міністра країни Терези Мей.

Про це повідомляє The Guardian.

«З моменту оголошення суперечливих результатів виборів талановита команда Музею мадам Тюссо в Лондоні невтомно працює над створенням дивовижно схожою фігури нового прем'єр-міністра», — йдеться в заяві музею, яке наводить видання.

На даний час фахівці завершили роботу над бюстом прем'єр-міністра в глині, після цієї стадії буде виготовлена ​​воскова форма фігури Мей.

Музей поки не розкриває, який одяг, взуття та аксесуари оберуть для воскової фігури британської прем’єрки, однак уточнюють, що ці предмети будуть в точності відповідати стилю Мей. Як очікується, робота над восковою фігурою буде завершена у 2017 році.

Газета зазначає, що виготовлення воскової фігури, як правило, займає три-чотири місяці, потім над нею працюватимуть художники-колористи і перукарі.

Нагадаємо, Тереза Мей стала прем'єркою після того, як колишній прем'єр-міністр Британії Девід Кемерон оголосив про свою відставку у зв'язку з результатами референдуму, на якому перемогли прихильники виходу з Європейського союзу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини