У музеї Миколаєва шиють маски на раритетній машинці 1901 року
Фото:

Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми»/Facebook

Співробітники Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» шиють захисні маски на раритетній швейній машинці фірми «Зінгер» 1901 року випуску.

Про це музей написав у Facebook.

«Музейна колекція поповнилася ще одним раритетним експонатом. Директор музею Володимир Михайлов привіз швейну машинку своєї бабусі. Це машинка фірми «Зінгер», 1901 року випуску, в робочому стані. Тепер маски для співробітників шиємо на двох машинках!» — йдеться у повідомленні.

У музеї розповіли, що співробітники не відразу розібралися, як заправляється шпуля, оскільки вперше таку бачили. Однак спільними зусиллями все вдалося зробити.

Музейники зазначили, що попри карантин, вони продовжують ходити на роботу. І щоб захиститися, виготовили собі зручні, багаторазові пов’язки різних фасонів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!


Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу editor.hromad[email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: