Речник МВС Артем Шевченко назвав «ініціативою завгоспів» витирання написів «Хто вбив Павла?» поблизу Адміністрації президента учасниками акції до роковин загибелі журналіста Павла Шеремета.

Речник МВС Артем Шевченко назвав «ініціативою завгоспів» витирання написів «Хто вбив Павла?» поблизу Адміністрації президента учасниками акції до роковин загибелі журналіста Павла Шеремета.

«Я разом з вами визнаю, що це могла бути ідіотська ініціатива когось із завгоспів. Але я не їхній керівник і я не відповідаю за ідіотизм завгоспів, які пильнують тротуари, поручні тощо», — сказав Громадському Артем Шевченко.

Він також зазначив, що коментує «сутнісні речі, а не те, що намальоване на парканах і чому воно затирається».

«Пришліть нам запит і ми передамо його в адміністративно-господарське управління, яке відповідає за паркани, стіни і все таке інше. Вони дадуть нам якусь відповідь і ми надамо її вам», — додав Шевченко.

Раніше повідомлялося, що після акції пам’яті загиблого журналіста Павла Шеремета комунальні робітники почали стирати написи «Хто вбив Павла?» поблизу будівлі Міністерства внутрішніх справ, які учасники ходи залишали на вулицях Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік без Павла: У Києві відбулася акція пам’яті загиблого журналіста Шеремета

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З самого моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Проте 8 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів прес-конференцію щодо перебігу розслідування вбивства Шеремета.

Таким чином, на сьогоднішній день слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: