Війна

У МЗС Німеччини спростовують підготовку нових правил перемир'я на Донбасі

Війна/У МЗС Німеччини спростовують підготовку нових правил перемир'я на Донбасі
Зберегти
Вигляд

У Міністерстві закордонних справ Німеччини заявили, що слова глави відомства Франка-Вальтера Штайнмайера щодо «нових правил перемир'я на Донбасі» були неправильно інтерпретовані ЗМІ.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на джерело в німецькому МЗС.

«Нових ініціатив немає», — пояснив співрозмовник видання в німецькому МЗС, коментуючи повідомлення інформаційного агентства Reuters.

За словами джерела, нерозуміння могло виникнути через те, що ЗМІ цитували слова Штайнмайєра, який виступав нерідною для нього англійською мовою.

Співрозмовник в німецькому МЗС стверджує, що міністр мав на увазі не підготовку нового документа, а продовження роботи в рамках існуючих домовленостей.

Нагаждаємо, що президент Росії Владімір Путін визнав, що йому доведеться вести переговори з головою української держави Петром Порошенком у рамках «нормандського формату» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

5 вересня президент Франції Франсуа Олланд сказав, що саміт в «нормандському форматі» за участі Німеччини, Росії, України та Франції може пройти в найближчі тижні.

Раніше помічник президента РФ повідомив про скасування тристоронньої зустрічі Путіна, Олланда та Меркель щодо України, яку ініціювала сама Росія, у рамках саміту «Великої двадцятки».

Пов`язані новини