УКРАЇНА

У МЗС оприлюднили список утримуваних в Росії українців

УКРАЇНА/У МЗС оприлюднили список утримуваних в Росії українців
Зберегти
Вигляд

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба оприлюднив список українців, яких Російська Федерація утримує в полоні.

Відповідний список він показав у Facebook. Він також додав, що це не всі імена українських громадян, яких утримують у полоні.

 

Пам'ятайте ці імена і продовжуємо працювати. Росія: Олег СЕНЦОВ Олександр КОЛЬЧЕНКО Олексій ЧИРНІЙ Геннадій АФАНАСЬЄВ ...

Posted by Dmytro Kuleba on Wednesday, May 25, 2016

Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Савченко заявив, що звільнення української льотчиці – це тільки початок процесу.

«Це лише початок, бо ми чекаємо повернення додому Солошенка Афанасьєва, Сенцова, Кольченка, багатьох українців, які перебувають зараз у заручниках як в РФ, так і на окупованій території. І дуже приємно, що зараз Надія долучиться до цієї боротьби», - наголосив глава держави.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пообіцяв, що після звільнення Савченко спільними зусиллями доб'ються звільнення і інших засуджених в Росії громадян країни.

Він також подякував співробітникам консульства в Ростові-на-Дону за роботу.

Нагадаємо, 25 травня льотчицю Надію Савченко обміняли на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва.

Після прибуття президентського літака з Савченко на борту, представник України в Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко заявила, очікує до кінця травня повернення з Росії ще двох українців.

Більше про:
# обмін
# МЗС
Пов`язані новини