Війна

У МЗС Росії повідомили про декілька десятків поранених у «військовому зіткненні» в Сирії

20 лютого, 2018 15:41
Війна/У МЗС Росії повідомили про декілька десятків поранених у «військовому зіткненні» в Сирії
Зберегти
Вигляд
У МЗС РФ повідомили, що внаслідок «нещодавньго військового зіткнення» в Сирії поранено кілька десятків російських громадян.

У МЗС РФ повідомили, що внаслідок «нещодавньго військового зіткнення» в Сирії поранено кілька десятків російських громадян.

Про це йдеться у заяві відомства.

«Їм було надано сприяння для повернення в Росію де, наскільки нам відомо, вони проходять курси лікування в різних медичних установах», — сказано у повідомленні.

При цьому ніяких подробиць «воєнного конфлікту» міністерство розкривати не стало, підкресливши лише, що військовослужбовці з РФ в ньому не брали участь.

«Як уже зазначалося, в Сирії знаходяться російські громадяни, які поїхали туди з власної волі і з різними цілями. Це не є справою Міністерства закордонних справ — оцінювати правомірність і законність таких їх рішень», — заявили у російському МЗС.

Нагадаємо, 7 лютого міжнародна коаліція на чолі із США атакувала з повітря угрупування сирійських військ, що підтримують президента Башара Асада, внаслідок чого загинули сотні військових. 

Спершу телеканал CBS повідомив, що у зоні авіаудару, окрім інших військових, могли перебувати російські найманці «Вагнера».

Кількість вбитих російських найманців невідома. За різними даними, вона коливається від кількох військових до «близько 600 людей». Зокрема, російське видання «Новая газета» повідомила про 13 загиблих росіян внаслідок авіаудару США. 

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT)  назвала імена декількох російських бійців «ПВК Вагнера», які були вбиті у Сирії 7 лютого внаслідок удару сил міжнародної коаліції на чолі з США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» створили, щоб не визнавати втрати російської армії у війні в Сирії — дослідники воєнних конфліктів

Пов`язані новини