УКРАЇНА

МЗС України звернулося до Росії із вимогою припинити провокації на Донбасі

22 липня, 2017 08:29
УКРАЇНА/МЗС України звернулося до Росії із вимогою припинити провокації на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з ескалацією бойових дій на Донбасі та закликало Росію припинити збройні провокації.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з ескалацією бойових дій на Донбасі та закликало Росію припинити збройні провокації.

Про це йдеться в заяві на сайті МЗС.

«Вимагаємо від РФ негайно припинити збройні провокації, які збільшують кількість жертв та руйнування інфраструктури регіону», — зазначається у зверненні.

У відомстві також закликали Росію почати «сумлінно і повною мірою виконувати свої зобов'язання за Мінським домовленостями».

«Очікуємо від міжнародного співтовариства, в тому числі наших партнерів, які залучені в процес мирного врегулювання, чіткої реакції у відповідь на агресивні дії російських гібридних військ на Донбасі та посилення тиску на РФ з метою їх негайного припинення», — заявили в МЗС.

Нагадаємо, ситуація на Донбасі попри так зване «хлібне перемир'я» загострилася. За минулу добу в результаті бойових дій загинули п'ять українських військовослужбовців, вісім поранені, а ще один узятий в полон.

Українських військових атакували бойовики з «Оплоту», повідомили в штабі АТО.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОБСЄ: кількість обстрілів на Донбасі перевищує 1500 на добу

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини