Унаслідок обстрілу селища Новолуганське Донецької області 18 грудня було пошкоджено понад 100 будівель.

Унаслідок обстрілу селища Новолуганське Донецької області 18 грудня було пошкоджено понад 100 будівель.  Місцеві мешканці розповіли Громадському, що це найсильніший обстріл за 3 роки війни. 

«У нас був спектакль, буквально через 20 хвилин після початку спектаклю почався обстріл.  Звідки стріляли, по звуку у приміщенні, ми й не розуміли. Коли ми вийшли, лише тоді побачили напрям. Два снаряди Граду», — розповіла директорка дошкільного навчального закладу «Івушка» Віра Лотова.

Директорка Новолуганської школи Ірина Шарапіна також зазначила, що це набільш потужний обстріл у Новолуганському. 

«Я це все бачила, це на моїх очах було, як це все вибухнуло, одразу вікна посипались. А потім все стихло. Ми одразу дітей випустили і вони пішли по домівках. Прийшли батьки, які змогли. З дітей ніхто не постраждав і співробітники також. Це перший випадок у Новолуганському, коли такий сильний обстріл. Взагалі були обстріли, але не такі сильні і не такі часті», — сказала вона. 

Ірина додала, що 2 роки село вважалось сірою зоною. 

Червоним позначено лінію розмежування

ОБСЄ у 2017 році на Донбасі зафіксувала 400 тисяч порушень режиму тиші. Останніми днями ситуація погіршилася. Унаслідок обстрілу селища Новолуганського 18 грудня було пошкоджено понад 100 будівель. 21 грудня у селищі відновили газ і світло

Поділитись: