У NASA повідомили про наближення до Землі найбільшого з часів спостережень астероїда

19 серпня, 2017 22:06
default/У NASA повідомили про наближення до Землі найбільшого з часів спостережень астероїда
Зберегти
Вигляд
Велетенський навколоземний астероїд «Флоренц» безпечно пролетить повз Землею 1 вересня 2017 року на відстані близько 4,4 мільйона миль (7 млн км).

Велетенський навколоземний астероїд «Флоренц» безпечно пролетить повз Землею 1 вересня 2017 року на відстані близько 4,4 мільйона миль (7 млн км).

Про це повідомляє американське аерокосмічне агентство NASA.

Зазначається, що астероїд наблизиться до планети на відстань, яка дорівнює 18 відстаням між Землею та Місяцем.

«Флоренц» входить в число найбільших навколоземних астероїдів, розмір яких становить кілька кілометрів, повідомляють вчені.

Дослідження космічного телескопа NASA «Spitzer» та місії NEOWISE показують, що астероїд сягатиме 4,4 кілометра у діаметрі.

«Флоренц» — найбільший астероїд, який наблизиться до Землі так близько з часів коли NASA почала виявляти і відстежувати навколоземні астероїди», — сказав Пол Ходас із Центру досліджень навколоземних об'єктів NASA.

Це відносно близьке проходження дасть вченим можливість вивчити цей астероїд детально, повідомляє NASA. Очікується, що «Флоренц» можна буде вивчати за допомогою наземних радіолокаційних спостережень.

Астероїд «Флоренц» був виявлений Шіллетом «Боббі» в обсерваторії Австралії у березні 1981 року. Він названий на честь вченого Флоренца Найтінгейла.

Раніше повідомлялось, що NASA хоче захищатись від астероїдів шляхом їх перенаправлення від Землі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини