Життя

У Нацгвардії вшанували пам’ять загиблих в АТО

Життя/У Нацгвардії вшанували пам’ять загиблих в АТО
Зберегти
Вигляд

У день, коли країна вшановує пам'ять усіх правоохоронців, що загинули під час виконання службових завдань, в Головному управлянні Національної гвардії України вшанували пам'ять гвардійців, загиблих під час АТО. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

 «Загалом за останні місяці Національна гвардія втратила у кілька разів більше особового складу, ніж за усі роки незалежності України», - наголосили у відомстві.

 У конференц-залі Головного управління Національної гвардії до членів сімей загиблих звернувся командувач НГУ генерал-лейтенант Степан Полторак: «У наш дім прийшла біда, - війна, яка забрала життя ваших рідних, наших товаришів. Ніхто із нас ніколи й уявити не міг, що настануть часи, коли наші сини, побратими будуть гинути від куль терористів, захищаючи рідну країну. Загибель кожного військовослужбовця – це величезна втрата для усієї країни, адже гинуть найкращі – цвіт нації, які обрали смерть справжніх чоловіків, - на полі бою», – зазначив Степан Полторак.

 Командувач Нацгвардіїподякував батькам за виховання вірних синів Вітчизни: «за жертву, яку вони принесли - низький уклін!..»

 За дорученням Президента України генерал-лейтенант Степан Полторак вручив нагороди родичам загиблих гвардійців.

Рідні загиблих поклали квіти до пам’ятника правоохоронцям, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Пов`язані новини