У Національній поліції України запрацює Департамент з прав людини.

Про це повідомила голова Нацполіції Хатія Деканоідзе, передає кореспондент Громадського.

Керівництво Нацполіції та Мін’юсту вручили сертифікати працівникам поліції, які пройшли тренінг із підвищення кваліфікаційного рівня в галузі забезпечення прав людини.  

«Департамент з прав людини буде займатися тим, щоб права людини були найпріоритетнішими для поліції. Найголовніше – це довіра (до поліції – ред.) близько 40%. Але я усвідомлюю, що цей кредит потрібно виправдовувати», - сказала Деканоідзе.

Заступник керівника секретаріату уповноваженого ВР з прав людини Олена Смірнова наголосила на необхідності захисту прав людини з боку поліції.

«Поліція – це репресивний орган, але це і орган який має захищати права людини. Незалежно від статусу ви маєте захищати права людини. Ви будете зустрічатися з опором з боку колег. До вас буде увага. Як тільки ви підете на угоду із совістю то ви підіврвете репутацію всієї поліції», – сказала Смірнова.

Загалом поліцейським було вручено 28 сертифікатів. Ці поліцейські будуть працювати у всіх областях України та досліджувати чи є постраждалі від дій поліції.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile