УКРАЇНА

У Нацраді заявили про брехню 1+1 щодо тиску регулятора на канал

5 січня, 2017 19:48
УКРАЇНА/У Нацраді заявили про брехню 1+1 щодо тиску регулятора на канал
Зберегти
Вигляд
Голова Нацради з питань радіомовлення і телебачення Юрій Артеменко заявив, що керівництво телеканалу 1+1 брехало про тиск регулятора на ЗМІ.

Голова Нацради з питань радіомовлення і телебачення Юрій Артеменко заявив, що керівництво телеканалу 1+1 брехало про тиск регулятора на ЗМІ.

Про це він заявив в ефірі Громадського.

«Нацрада видала бланк на ліцензію. Наскільки мені відомо, вчора представники каналу його забрали. Ми видали його раніше кінцевого терміну, аби зняти напругу. І ці маніпуляції, які створював ТОП-менеджмент телеканалу, коли, знаєте, чесно кажучи, просто брехав. І казав, що «ми дали листи», а насправді вони не давали листів, нічого нам не приходило. Будь ласка, зареєструйте, і ми вам дамо відповідь. Вони виходили під камери свої й казали, що ми відмовилися приймати цей бланк», — сказав Артеменко.

Раніше Нацрада повідомляла, що зможе видати ліцензію 1+1 одразу після того, як отримає відомості, хто є власником каналу.

Також повідомлялось, що телеканал отримає бланк ліцензії не пізніше 6 січня.

Однак як заявив директор «1+1 Media» Олександр Ткаченко, в законодавчих нормах відсутня необхідність чекати місяць на одержання документа про пролонгацію ліцензії.

Нагадаємо, Український телеканал «1+1» заявив, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Керівництво та працівники каналу заявили, що за цим може стояти план із рейдерського захоплення «1+1».

Пов`язані новини