УКРАЇНА

У наземному громадському транспорті Києва до кінця січня 2018-го з'явиться Wi-Fi

16 грудня, 2017 11:27
УКРАЇНА/У наземному громадському транспорті Києва до кінця січня 2018-го з'явиться Wi-Fi
Зберегти
Вигляд
Комплектацію транспорту системами Wi-Fi почалося в кінці вересня поточного року. На даний момент завершено підключення до мережі інтернет в трамваях депо ім. Шевченко і Подільського депо, автобусах автобусного парку №5.

До кінця січня 2018 року планується остаточно завершити обладнання всього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi.

Про це повідомляє «Київпастранс». 

Зазначається, що забезпечувати транспорт системами Wi-Fi почали наприкінці вересня цього року. Наразі завершено підключення до інтернету в трамваях депо ім. Шевченко і Подільського депо, автобусах автобусного парку №5.

Скористатися Wi-Fi можна буде в будь-якому київському автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні присутня спеціальна наклейка та інструкція. Для того, щоб під’єднатися до мережі, потрібно відкрити на пристрої будь-який сумісний браузер (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera) і перейти на сайт eWIFI.

У свою чергу співзасновник «Є Wi-Fi» / eWIFI Олексій Дупак зазначив, що співпраця з КП «Київпастранс» для його компанії — це в першу чергу соціальний проект, основною метою якого є «бажання безкоштовно надавати якісні інтернет-послуги в наземному громадському транспорті киянам і гостям столиці».

Раніше соцмережа Facebook запустила функцію «Знайти Wi-Fi» по всьому світу.

На початку вересня було анонсовано, що на всій території Європейського Союзу створять мережі безкоштовних точок Wi-Fi.

Пов`язані новини