УКРАЇНА

У НАЗК схвалили порядок перевірки способу життя держчиновників

22 травня, 2017 12:58
УКРАЇНА/У НАЗК схвалили порядок перевірки способу життя держчиновників
Зберегти
Вигляд
У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалено порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) схвалено порядок здійснення моніторингу способу життя суб’єктів декларування.

Рішення прийняте на засіданні НАЗК 18 травня 2017 року, повідомляє прес-служба агентства.

Порядок визначає механізм здійснення вибіркового моніторингу способу життя чиновників з метою встановлення відповідності їх рівня життя наявним майну і доходам, згідно з декларацією.

«Підставами для проведення моніторингу є інформація, яка надходить від фізичних осіб, громадських об’єднань, ЗМІ, правоохоронців та стосується фактичних даних про невідповідність рівня життя конкретного суб’єкта декларування та/або членів його сім’ї майну й одержаним доходам згідно з його декларацією», — йдеться у повідомленні.

За даними агентства, документ розроблений робочою групою у складі представників НАЗК, секретаріату Кабміну, Мін’юсту, НАБУ та громадськості.

 Він дасть змогу уніфікувати процедуру моніторингу способу життя чиновників, заявили у НАЗК.

Порядок погоджений Громадською радою при НАЗК та провідними громадськими організаціями у сфері запобігання та протидії корупції.

Наразі документ перебуває на державній реєстрації у Мінюсті.

Нагадаємо, 10 лютого НАЗК затвердило порядок перевірки електронних декларацій чиновників, розроблений Міністерством юстиції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини