УКРАЇНА

У нелегальних перевізників треба вилучати транспорт — «Український транспортний союз»

23 липня, 2018 21:20
УКРАЇНА/У нелегальних перевізників треба вилучати транспорт — «Український транспортний союз»
Зберегти
Вигляд
В Україні мають відпочатку не допускати до роботи перевізників, які не отримали необхідні дозволи на законну діяльність.

В Україні мають відпочатку не допускати до роботи перевізників, які не отримали необхідні дозволи на законну діяльність.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив перший віце-президент громадської організації «Український транспортний союз» Володимир Балін.

За його словами, на сьогодні в Україні багато перевезень здійснюються без дозвольних документів.

На думку Баліна, нелегальних перевізників треба карати конфіскацією транспорту. А в перспективі — взагалі не допускати їх до роботи, таким чином зробити санкції більш жорсткими на законодавчому рівні.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що в Україні проти нелегальних пасажирських перевізників застосовуватимуть санкції, зокрема, конфісковуватимуть транспорт.

20 липня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії. Водій маршрутки, 40-річний житель Рівного, та ще 9 його пасажирів від отриманих травм загинули.

Національна поліція почала перевірку пасажирського транспорту, зокрема, його технічного стану через смертельні аварії на дорогах України.

За два дні перевірки перевізників на дотримання чинного законодавства працівники Укртрансбезпеки та Нацполіції виявили 326 порушень. 

Зранку 21 липня стало відомо, що поліція Житомирської області затримала власника маршрутного автобуса. Суд відправив під домашній арешт власника маршрутки.

Пов`язані новини