У невеликому місті у Данії побудують найвищу будівлю у Європі — 320-метровий хмарочос
Фото:

dortemandrup.dk

У невеликому містечку Бранде у центрі Данії, де проживає 7 тисяч людей, планують побудувати найвищу будівлю у Європі — 320-метровий хмарочос.

Саме у цьому місті в 1975 році була заснована компанія-виробник одягу Bestseller, яка володіє такими брендами, як Vero Moda, Jack & Jones, Only, Selected, Vila та низкою інших, 

У хмарочосі розміститься головний офіс Bestseller, кілька десятків магазинів, які належать брендам компанії, готель, освітні центри, прогулянкова зона та інші зони.

За планом будівля буде на 10,4 метра вища від лондонського хмарочоса The Shard. Розробкою проекту займається архітектурне бюро Dorte Mandrup. У компанії вважають, що проект допоможе розвитку міста та регіону загалом.

Проект комплексу вже підтримала місцева влада. Місцеві жителі підтримують проект.

Як відзначає The Guardian, Bestseller Tower можна буде побачити з відстані 60 кілометрів, оскільки усі будівлі у тій місцевості невисокі.

«Журналісти намагалися знайти противників ідеї, але нікого не знайшлося» - стверджує журналіст місцевої газети Мортен Дикманн.

Данське сатиричне видання Rokokoposten порівняло майбутній хмарочос з вежею Саурона з «Володаря кілець» і запропонувало розмістити на верхівці палаюче око.

Поділитись: