Більшість незаконно побудованих і не введених в експлуатацію столичних житлових комплексів не будуть підключені до опалення взимку 2016 року.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми зараз ще раз проводимо інвентаризацію таких будинків, щоб знайти хоча б найменшу можливість для їх підключення (до теплопостачання — ред.). Але потрібно чесно говорити, що більшість таких будинків не зможе пережити холодну зиму. І чим раніше це усвідомлять власники квартир, тим краще», — сказав він. 

Мова йде про 40-50 житлових комплексів. За словами Пантелеєва, в більшості будинків зараз підключено лише електроживлення, і пропускна здатність електромереж не витримає навантаження в разі, якщо всі жителі задіють додаткові прилади для обігріву.

За його словами, це може привести до надзвичайної ситуації та відселення людей.

«Тому ми звертаємося до всіх, хто має житло в будинках, які побудовані недщоавно і не введені в експлуатацію належним чином. Будь ласка, знайдіть для себе якесь резервне житло для того, щоб можна було цю зиму нормально пройти, а потім вже в плановому режимі опрацьовувати питання підключення до інженерних мереж», — сказав Патнелеєв.

Він додав, 90% житлових будинків, які знаходяться в сфері управління міської влади, вже опалюються.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що опалення по всій країні увімкнуть до 18 жовтня. 

Поділитись: