Світ

У Нідерландах планують створити спеціальні зони для запуску феєрверків

«Укрінформ»
Світ/У Нідерландах планують створити спеціальні зони для запуску феєрверків
Зберегти
Вигляд
У Нідерландах муніципалітети дозволили мешканцям міст самостійно вирішувати питання щодо використання феєрверків. 13 із 44 великих міст у країні мають намір провести під час новорічних свят експеримент і запровадити спеціальні зони для феєрверків, повідомляє «Укрінформ».

Мунулоріч муніципалітет деяких міста надав спеціальні таблички, які забороняли використання феєрверків. Однак установа не контролювала виконання такої заборони.

Цьогоріч мешканці Гааги, Роттердаму, Амстердаму та Утрехту отримали можливість самостійно вирішувати де запускати феєрверки, а де — ні.

Амстердам та Роттердам, зокрема, заради безпеки своїх жителів хочуть виділити окремі, спеціальні майданчики для запуску салютів. Делфт, Алмере та Хілверсум також приєдналися до експерименту.

Влада міст сподівається, що такі обмеження зменшать витрати на прибирання вулиць після салютів, уникнуть псуванню майна та допоможуть уникнути травм і жертв серед людей.

Зазначимо, у Нідерландах акцентують увагу на використанні феєрверків через інцидент 2000 року, коли у місті Енсхеде вибухнув склад феєрверків, який був розташований у житловій зоні. Це призвело до загибелі 22 людей. Відтоді влада обмежила продаж піротехніки. Її можна придбати лише в магазинах, які мають спеціальну ліцензію.

Нагадаємо, у жовтні минулого року унаслідок вибухів на заводі феєрверків в Індонезії загинули 27 людей.

Пов`язані новини