ENRU

У Нігерії бойовики «Боко Харам» убили понад 40 людей

На північному сході Нігерії понад 40 людей загинули після нападу радикального угруповання «Боко Харам».

Як повідомляє ВВС, серед загиблих щонайменше 5 геологів та геодезистів, що брали участь в експедиції щодо вивчення місць родовищ нафти. Солдати та члени бригади групи також загинули.

Раніше представник компанії Nigerian National Petroleum Corporation (NNPC) повідомляв, що геологів і геодезистів, які мали займатися нафтовими родовищами неподалік від озера Чад, викрали неподалік села Джібі у штаті Борно ввечері, 25 липня.

NNPC почала геолого-розвідувальні роботи в районі басейну озера Чад у 2016 році, незабаром після того, як нігерійським збройним силам удалося повернути під контроль уряду більшу частину територій штатів Борно, Йобе і Адамава, раніше захоплених «Боко харам». Доходи від видобутку нафти становлять близько двох третин усіх доходів західноафриканської держави. У 2016 році слідом за падінням цін на нафту економіка Нігерії увійшла у смугу рецесії. Окрім того, ускладнюють процес експлуатації надр повстанські угруповання, що діють у регіоні. 

ВВС зазначає, щонайменше 20 тисяч людей вбиті і тисячі людей викрали з того моменту, коли «Боку Харам» почало повстання у 2009 році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram