Серед загиблих щонайменше 5 геологів та геодезистів, що брали участь в експедиції щодо вивчення місць родовищ нафти. Солдати та члени бригади групи також загинули.

На північному сході Нігерії понад 40 людей загинули після нападу радикального угруповання «Боко Харам».

Як повідомляє ВВС, серед загиблих щонайменше 5 геологів та геодезистів, що брали участь в експедиції щодо вивчення місць родовищ нафти. Солдати та члени бригади групи також загинули.

Раніше представник компанії Nigerian National Petroleum Corporation (NNPC) повідомляв, що геологів і геодезистів, які мали займатися нафтовими родовищами неподалік від озера Чад, викрали неподалік села Джібі у штаті Борно ввечері, 25 липня.

NNPC почала геолого-розвідувальні роботи в районі басейну озера Чад у 2016 році, незабаром після того, як нігерійським збройним силам удалося повернути під контроль уряду більшу частину територій штатів Борно, Йобе і Адамава, раніше захоплених «Боко харам». Доходи від видобутку нафти становлять близько двох третин усіх доходів західноафриканської держави. У 2016 році слідом за падінням цін на нафту економіка Нігерії увійшла у смугу рецесії. Окрім того, ускладнюють процес експлуатації надр повстанські угруповання, що діють у регіоні. 

ВВС зазначає, щонайменше 20 тисяч людей вбиті і тисячі людей викрали з того моменту, коли «Боку Харам» почало повстання у 2009 році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: