На півночі Нігерії невідомі напали на селище, спалили будинки місцевих та вбили щонайменше 51 людину, серед яких були і діти.

На півночі Нігерії невідомі напали на селище, спалили будинки місцевих та вбили щонайменше 51 людину, серед яких були і діти.

Про це повідомляє ВВС.

Ті, хто вижив, заявили, що нападники оточили селище удень 6 травня. Будинки місцевих підпалювали та стріляли у них, спричиняючи паніку. Унаслідок хаосу багато хто вибігав з осель просто до озброєних нападників.

Після цього інциденту і Нігерії вимагають від президента країни терміново розгорнути потужніші сили поліції та військових для захисту селищ, особливо на кордоні зі штатом Замфара, що на північному заході Нігерії.

Нагадаємо, 1 травня у місті Мубі, що на північному-сході Нігерії, два смертники підірвали себе біля та у мечеті. Щонайменше 37 людей загинули внаслідок двох вибухів. За даними поліції штату, у нападі підозрюється екстремістське угрупування «Боко Харам». 

«Боко Харам» — радикальне ісламістське угруповання, що здійснює свою діяльність на північному сході Нігерії, півночі Камеруну та Нігеру. Організація заснована в 2002 році Мохамедом Юсуфом і ставила за мету побудову ісламської держави із законами шаріату.

Починаючи з 2009 року, коли бойовики почали діяти у Нігерії, від їхніх нападів загинули щонайменше 20 тисяч людей.

Поділитись: