У найближчі 6 місяців можуть померти від голоду 20 мільйонів людей, що проживають у Нігерії, Сомалі, Південному Судані та Ємені

У найближчі 6 місяців можуть померти від голоду 20 мільйонів людей, що проживають у Нігерії, Сомалі, Південному Судані та Ємені.

Про це заявив генеральний директор Продовольчої і сільськогосподарської організації (ФАО) Жозе Граціану да Сілва, передає Центр новин ООН.

«Голод не просто вбиває, він веде до соціальної нестабільності, а також втягує людей в порочне коло бідності та залежності від зовнішньої допомоги, які зберігаються протягом десятиліть», — заявив да Сілва.

За його словами, він представить членам Ради ФАО інформацію про масштаби продовольчих криз в кожній окремій країні і запропонований пакет заходів, необхідних для запобігання катастрофи.

«Добровільні внески зараз, як ніколи раніше, мають життєво важливе значення для ФАО. Я завжди буду прагнути знайти шляхи заощадження коштів, підвищення ефективності. Саме так я діяв протягом останніх п'яти років. Але я вже скоротив все до межі, ми вичерпали ресурси», — сказав да Сілва.

Раніше повідомлялося, що більше 110 людей загинули протягом двох днів в південній частині Сомалі від голоду, викликаного триваючої посухою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На межі смерті: чому голодує Південний Судан.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: