Світ

У Німеччині арештували 6 радикалів за підозрою в підготовці нових заворушень у Хемніці

3 жовтня, 2018 00:33
Світ/У Німеччині арештували 6 радикалів за підозрою в підготовці нових заворушень у Хемніці
Зберегти
Вигляд
Поліція Німеччини затримала шістьох осіб, яких підозрюють в формуванні ультраправого радикального угрупування «Революція Хемніц», метою якого було здійснення нападів на іноземців і політичних опонентів.

Поліція Німеччини затримала шістьох осіб, яких підозрюють в формуванні ультраправого радикального угрупування «Революція Хемніц», метою якого було здійснення нападів на іноземців і політичних опонентів.

Про це повідомляє BBC.

За інформацією німецької прокуратури, угруповання «Революція Хемніц» нараховувала загалом семеро учасників.

Затриманим 1 жовтня — від 20 до 30 років. Сьомого учасника, 31-річного «Крістіана К.», якого і вважають лідером групи, затримали ще 14 вересня, коли 5 учасників «Революції Хемніц» здійснили напад на іноземців, використовуючи скляні пляшки, кастети та шокери.

Прокурори заявляють, що організацію було створено після заворушень в німецькому місті Хемніц, пов’язаних з вбивством громадянина Німеччини.

«Революція Хемніц» мала здійснювати напади на мігрантів, а також на ідеологічних опонентів, з метою «зміни конституційного ладу в країні».

Нагадаємо, 27 серпня у німецькому місті Хемніц відбулися масові акції протесту, поліція повідомила про двох поранених.

У мітингу взяли участь понад 2 тисячі людей. Відбулися демонстрації як прихильників правих поглядів, так і їхніх противників. Поліція затримала 300 учасників демонстрацій.

Акції протесту почалися після вбивства мігрантами 35-річного німця, яке сталося 26 серпня. Чоловік помер від травм у лікарні.

У зв'язку з убивством суд видав ордери на арешт 22-річного іракця і 23-річного сирійця, яких підозрюють у вбивстві чоловіка у ніч на 26 серпня.

Прем'єр Саксонії Міхаель Кречмер 5 вересня заявив, що ситуація з протестами «переоцінена» й інформація про переслідування людей іноземної зовнішності не відповідає дійсності.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель негативно відреагувала на його заяву, сказавши, що «кадри з Хемніца ясно показують ненависть та упередження до невинних людей».

Пов`язані новини