Світ

У Німеччині дозволили випускати відеоігри з нацистською символікою

12 серпня, 2018 18:13
Світ/У Німеччині дозволили випускати відеоігри з нацистською символікою
Зберегти
Вигляд
У Німеччині скасували заборону на демонстрацію нацистської символіки у відеоіграх. Тепер її можна показувати в іграх однак у разі, якщо це обґрунтовано тематикою та сюжетом.

У Німеччині скасували заборону на демонстрацію нацистської символіки у відеоіграх. Тепер її можна показувати, однак у тому разі, якщо це обґрунтовано тематикою та сюжетом.

Про це повідомляє ВВС.

Заборона такої символіки досі чинна у країні. Проте в організації, яка обмежує віковими рамками розваги на кшталт відеоігор, заявили, що тепер їх прирівнюють до художніх фільмів. Це означає, що будь-яка гра може надійти у продаж, якщо використання в ній нацистської символіки обґрунтовано.

Правила, які діяли донедавна, призвели до того, що деякі відеоігри в Німеччині надходили у продаж видозміненими.

Наприклад у грі Wolfenstein II з альтернативною історією розробникам довелося замінити нацистські символи у грі на схожі, а персонажі за сюжетом зустрічали Гітлера не як фюрера, а як канцлера. Сам Адольф Гітлер з’явився на екрані без вусів, які є його відмінною ознакою.

Уривок з гри Wolfenstein II, де Гітлера вітають як канцлера

Раніше в Берліні затримали туристів з Китаю за гітлерівське вітання.

У Німеччині використання нацистської символіки заборонено Кримінальним кодексом. До такої символіки відносять прапори, значки, окремі предмети уніформи, гасла, форми вітання та інше.

Пов`язані новини