УКРАЇНА

У Німеччині двох екс-есесівців запідозрили у причетності до трагедії в Бабиному Яру

28 вересня, 2017 20:35
УКРАЇНА/У Німеччині двох екс-есесівців запідозрили у причетності до трагедії в Бабиному Яру
Зберегти
Вигляд
У Німеччині ідентифікували двох людей, які, ймовірно, причетні до злочинів нацистів часів Третього рейху, зокрема до розстрілів в Бабиному Яру у 1941 році.

У Німеччині ідентифікували двох людей, які, ймовірно, причетні до злочинів нацистів часів Третього рейху, зокрема до розстрілів в Бабиному Яру у 1941 році.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням німецький телеканал ARD.

Йдеться про 94- та 95-річного чоловіків. Раніше вони визнали, що їхні імена значилися в списках СС, проте заперечують безпосередню причетність до виконання військових злочинів.

Міжнародна організація з пошуку нацистських військових злочинців — Центр Симона Візенталя — передала німецькій владі дані про них ще в 2014 році.

Є ймовірність, що вони причетні до найбільш нелюдяних злочинів за часів Третього рейху. Зокрема, йдеться про Бабин Яр в Києві, де в 1941 році були вбиті десятки тисяч безневинних дітей, жінок і чоловіків.

У Німеччині справа може бути відкрита стосовно підозрюваних у скоєнні воєнних злочинів, навіть якщо вони не чинили особисто вбивств, а лише надавали непряму допомогу нацистам, підкреслюють у Центрі Симона Візенталя.

Раніше німецька прокуратура звинуватила 91-річну колишню радистку СС у військових злочинах в Освенцімі.

ЧИТАЙТЕ: Про Бабин Яр, Голокост, Голодомор, Волинь — інтерв'ю з істориком Тимоті Снайдером.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини