Життя / Спорт

У Німеччині обговорюють можливість бойкоту ЧС-2018 в Росії

28 березня, 2017 14:20
Життя/Спорт/У Німеччині обговорюють можливість бойкоту ЧС-2018 в Росії
Зберегти
Вигляд
Після масових затримань поліцією учасників антикорупційних протестів в Москві німецькі політики відновили дискусії про можливий бойкот Чемпіонату світу з футболу, проведення якого заплановане в Росії у 2018 році.

Після масових затримань поліцією учасників антикорупційних протестів в Москві німецькі політики відновили дискусії про можливий бойкот Чемпіонату світу з футболу, проведення якого заплановане в Росії у 2018 році.

Про це заявив, зокрема, уповноважений уряду ФРН з питань співробітництва з Росією Гернот Ерлер, передає Deutsche Welle..

За його словами, відтоді, як в грудні 2008 року Міжнародна федерація футбольних асоціацій вирішила провести світову першість в Росії, ситуація, у які перебуває громадянське суспільство в цій країні, різко погіршилася.

Однак він зауважив, що перегляд рішення про проведення першості світу в Росії «знаходиться у виключній компетенції ФІФА».

У свою чергу, заступник голови фракції Християнсько-демократичного союзу у Бундестазі Міхаель Фукс, вважає, що «країна, в якій не дотримуються елементарні громадянські права, в принципі, не повинна проводити будь-які чемпіонати світу».

На думку політика, несприятлива ситуація з правами людини і безпекою призведе до того, що багато футбольних вболівальників можуть не поїхати в Росію на ЧС-2018.

«Бойкот міжнародних спортивних змагань повинен бути рідкісним винятковим випадком, проте Росія вже не перший рік рухається в небезпечному напрямку, порушуючи міжнародне право і права людини, що абсолютно неприйнятно», – підсумував Фукс.

Нагадаємо, що 26 березня у Москві та ряді інших міст РФ відбулись акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва.

Під час акцій протесту в Москві силовики затримали більше 1000 людей.

Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: Майже 800 затриманих в Москві, побиття та газ: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини