В німецькому місті Потсдам почали випробування безпілотного трамвая компанії Siemens в умовах реального дорожнього руху.

В німецькому місті Потстдам почали випробування безпілотного трамвая компанії Siemens в умовах реального дорожнього руху.

Про це повідомляє оператор пасажирського транспорту ViP Verkehrsbetrieb Potsdam.

Новий безпілотний трамвай зробили на базі вагона Combino. На нього встановили кілька лідарів, радар і камери, за допомогою яких трамвай здатний складати тривимірну карту навколишнього світу за маршрутом, виявляти машини та пішоходів, а також розпізнавати дорожні знаки.

За словами розробників, трамвай здатний розпізнавати сигнали світлофорів, а також зупинятися на потрібних зупинках, чекати завершення посадки та висадки пасажирів.

Під час випробувань в кабіні трамвая постійно присутній вагоновод-випробувач, який може перехопити управління в разі нештатної ситуації.

Інженери зазначили, що поки всі проведені перевірки, які розпочалася 17 вересня 2018 року, виявилися успішними.

Фахівці вважають, що автономний транспорт дозволить істотно прискорити вантажо- і пасажироперевезення та зменшити аварійність. До того ж використання автономних трамваїв дозволить скоротити часові інтервали в русі.

Також повідомлялося, що під час випробувань безпілотний трамвай їздитиме маршрутом довжиною в 6 кілометрів.

Раніше ми розповідали, що BMW розробила безпілотний мотоцикл

Поділитись: