В країні нараховується понад 400 тисяч безпілотників, більшість з яких в руках приватних користувачів.

У Німеччині створюють систему безпілотного захисту. Телекомунікаційний концерн Deutsche Telekom до кінця року планує представити систему захисту від дронів, повідомляє Welt.  

За інформацією видання, робота над розробкою такої системи триває і вже на завершальній стадії, проте відмовилися називати деталі.

Розробники відзначають, що компанії і органи безпеки не стежили за розвитком безпілотників. Наразі в країні нараховується понад 400 тисяч дронів, більшість з них в руках приватних користувачів.

«Загроза від дронів — це питання безпеки для критично важливих обʼєктів інфраструктури, таких як аеропорти, стадіони, дороги, або масові заходи», — сказав співрозмовник агентства.

Зокрема, у жовтні 2015 року під час матчу відбіркового матчу чемпіонату Європи з футболу між Сербією й Албанією над полем з'явився безпілотник з прив'язаним до нього чорним полотнищем з обрисами так званої «Великої Албанії». В результаті матч довелося перервати. А у вересні 2013 року квадрокоптер приземлився в декількох метрах від канцлера Німеччини Ангели Меркель, що виступала на партійному заході в Дрездені. 

Раніше дрон провів у повітрі рекордні 22 години

Поділитись: