У Берліні 1 жовтня офіційно зареєстрований перший у Німеччині одностатевий шлюб.

У Берліні 1 жовтня офіційно зареєстрований перший у Німеччині одностатевий шлюб. 

Про це повідомляє DW. 

«У ратуші в берлінському районі Шенеберзі в присутності близько сотні друзів та родичів побралися двоє чоловіків — Карл Крайле та Бодо Менде», — йдеться у повідомленні.

21 липня 2017 року президент Німеччини підписав закон про одностатеві шлюби. 1 жовтня документ набув чинності закон. Закон запроваджує повне і рівноправне визнання одностатевих шлюбів.

Тож цього дня у Берліні, Гамбурзі і Ганновері спеціально відкрили РАЦСи, щоб надати можливість одностатевим парам офіційно узаконити свої стосунки.

Зокрема, у столиці ФРН сьогодні очікується реєстрація шлюбів ще вісьмох гомосексуальних пар.

30 червня парламент Німеччини більшістю голосів схвалив законопроект, який передбачає повне і рівноправне визнання одностатевих шлюбів. Ангела Меркель дозволила членам фракції своєї партії голосувати відповідно до своїх переконань. Сама ж вона проголосувала проти закону.

До 1969 року за гомосексуальні зв'язки у Німеччині передбачалося кримінальне покарання.

Одностатеві союзи реєструють у країні з 2001 року, проте до сьогодні — лиш у формі одностатевих партнерств. Такі союзи мають менші права, ніж гетеросексуальні шлюби.

Зокрема, донедавна вони не мали пільг в оподаткуванні, передбачених у ФРН для одружених, та досі не можуть усиновлювати дітей.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile