Світ

У Німеччині затримали підозрюваного у контрабанді кокаїну через посольство РФ у Аргентині

2 березня, 2018 21:59
Світ/У Німеччині затримали підозрюваного у контрабанді кокаїну через посольство РФ у Аргентині
Зберегти
Вигляд
Обвинувачений в організації поставок кокаїну з Аргентини в Росію та Європу Андрій Ковальчук заарештований в Німеччині за запитом Росії.

Обвинувачений в організації поставок кокаїну з Аргентини в Росію та Європу Андрій Ковальчук заарештований в Німеччині за запитом Росії.

Про це російському агентству ТАСС повідомив адвокат підозрюваного Володимир Жеребенков.

«Суд в Німеччині задовольнив клопотання прокуратури цієї країни. Ковальчук чекатиме рішення за запитом про екстрадицію в Росію під вартою», — сказав адвокат.

Він уточнив, що захист просив суд звільнити Ковальчука під заставу. Жеребенков також повідомив, що Ковальчук не планує отримання політичного притулку.

«Питання про політичний притулок раніше піднімалось, але це практично неможливо, так як Ковальчук звинувачується в скоєнні важкого кримінального злочину, сьогодні він поміщений під варту, і надання притулку з таким звинуваченням суперечить німецькій практиці», — сказав захисник. 

Нагадаємо, 22 лютого в Аргентині правоохоронці виявили на території російського посольства у Буенос-Айресі 12 валіз з кокаїном. У валізах було 360 пакетів загальною вагою в 389 кг. Вартість партії оцінили в €50 млн.

Про знайдені наркотики стало відомо ще у грудні 2016 року. Зазначається, що тоді про партію правоохоронцям повідомив російський посол Віктор Коронеллі. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Російське МЗС повідомило, що контрабандою займалися «технічні працівники посольства», в яких не було дипломатичного статусу.

Згодом стало відомо, що до контрабанди наркотиків в Аргентині може бути причетний росіянин, якого в аргентинських ЗМІ називають «містер К». Повідомлялось, що він народився 1968 року і наразі він проживає в Берліні.

Пізніше в місті Осс у Нідерландах поліція затримала шістьох людей за підозрою в транспортуванні 4,5 тонн кокаїну на суму в 170 мільйонів євро. 

Пов`язані новини